261 341 811
Novinky a oznámení

GDPR

22 květen 2018

Provozovatel dle čl. I. Obchodních podmínek zpracovává osobní údaje klientů a proto vyžaduje souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále jen „GDPR“ dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“) a o změně některých zákonů.
Více informací naleznete zde: http://www.domyno.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/

Nastavení systému

13 březen 2018

Rezervační systém Domyno automaticky upozorňuje klienty na případné změny, jako jsou například expirace depositu, či končící členství ve skupině. Pro správné fungování je nutné, aby měl každý klient vyplněn ve svém profilu emailový kontakt. Ten je možné uložit nejen v online rezervačním systému na www.domynoonline.cz ale rovněž také v Domyno Aplikaci. Více o emailových notifikacích naleznete v Obchodních podmínkách.

Nová Domyno Aplikace!

01 březen 2018

Společnost DOMYNO prošla komplexní změnou pokladního a rezervačního systému. Od 1. března 2017 se tato změna projevila v podobě spuštění nového rezervačního systému, který nabízí Vám, našim klientům, mnoho výhod. Přesně o rok později, tedy 1. března 2018 jsme spustili novou Domyno Aplikaci pro ještě snazší rezervace. Nezapomeňte na využívání bonusových kategorií, ve kterých si podle vložené hotovosti můžete zajistit slevu na služby až 15%!
Více informací najdete v Obchodních podmínkách.
Těšíme se na Vaši návštěvu!