Alena Vůjtová
Portrait Alena Vůjtová
Email
Phone
  • Instructor's activity list
  • Info about instructor
Jako dítě jsem se věnovala moderní gymnastice, takže pohyb ve spojení s hudbou bylo vždy moje. Stala jsem se tedy instruktorkou aerobiku, ale od tanečních a posilovacích lekcí jsem se postupně dostala k těm pomalým. Určitě k tomu přispělo to, že mám dvě malé děti, a po celodenním kolotoči s nimi už jsem se nepotřebovala vybít, ale spíše zklidnit, uvolnit a dopřát si čas pro sebe. Baví mě hýbat se vědomě a cvičit tak, aby to pro naše tělo bylo zdravé. Nepřestává mě fascinovat, jak málo často stačí k tomu, aby nás nic nebolelo a cítily jsme se dobře ve svém těle.
Můj pilates je pomalá lekce zaměřená na posílení i protažení celého těla se zaměřením na střed těla, dech a zdravý pohyb. Pilates vás naučí vnímat své tělo a hýbat se s ohledem na své možnosti. Nesnažím se nikoho odrovnat, ale mým cílem je, abyste z hodin odcházely příjemně unavené, ale nabité energií. Lekce jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, pro začátečníky, po porodu i se zdravotními omezeními.
Vzdělání: Instruktorka aerobiku (ACI) od roku 2005 Instruktorka pilates (FACE) od roku 2007 Instruktorka jógy (FISAF) od roku 2016
Motto: Hýbej se s citem a s radostí!